top of page

Hakkımızda

fabrika photoshoplu5,2düşük.jpg

Firmamızın temelleri 1996 yılında atılmış olup, 2000 yılından itibaren faaliyetlerimizi çelik kapı ve alüminyum kapı üretimine odaklayarak, "Aderka" markası altında büyüme yolculuğumuza devam etmekteyiz. Türkiye'nin önde gelen üretici ve ihracatçı firmalarından biri haline gelen "Aderka," sadece Türkiye'de değil aynı zamanda Ortadoğu, Afrika ve Avrupa ülkelerinde de tanınmış bir marka haline gelmiştir.

Fabrikamız, Aydın'ın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunmaktadır ve 2.800 metrekarelik bir alanda hizmet vermektedir. Uluslararası standartlara uygun olarak, konusunda uzmanlaşmış personel tarafından modern teknoloji kullanılarak üretim yapılmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak, özel ve yeni tasarımlara sahip modeller üretmekteyiz. İşbirliği yaptığımız iş ortaklarıyla, "En İyi Kalite, En İyi Fiyat ve %100 Müşteri Memnuniyeti" taahhüdümüzü sadece yerel değil, aynı zamanda uluslararası pazarda da sürdürüyoruz.

"Aderka" olarak, pazar koşullarının yanı sıra müşterilerimizin taleplerini ve ihtiyaçlarını titizlikle takip ediyor ve ürün yelpazemizi her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz.

aderka_logo
bottom of page